Tato stránka bude vypadat lépe, pokud použijete některý z novějších prohlížečů.


Flash hry online


Nacházíte se zde: Flash hry online

Kategorie her

ReklamaOnline hry

Nové online hry vznikají každým dnem a my se Vám je snažíme pravidelně přinášet. Nezmeškejte žádnou novinku a přidejte si stránku mezi oblíbené (CTRL + D), abyste se sem mohli snadno vracet!

Tip: Zahrajte si zdarma poker - zaregistrujte do se tzv. freerol turnajů, kde můžete vyhrát reálné peníze, aniž byste museli vkládat jedinou korunu ze svého.
Registrujte se zde

V tuto chvíli si můžete zapařit online hry v těchto kategoriích:


Akční hryBojové hryBrutální hryDeskové hryErotické hryKaretní hryLogické hryOddychovkyPostřehové hrySimulátorySkákačkySportovní hrySrandičkyStřílečkyZbytek


Flash hry online a zdarma

Tento web Vám přináší možnost zahrát si flash hry online a zdarma - přímo ve Vašem prohlížeči. Online hry mají tu vlastnost, že jsou uloženy na serveru a abyste je mohli hrát, tak je nemusíte stahovat. Potřebujete pouze prohlížeč, který podporuje flash.

Důležité upozornění:
Nejsme ti, kteří vytváří zde prezentované online hry. Hry se ani fyzicky nenacházejí na našem serveru. Naší snahou je vyhledávat na internetu co možná nejzajímavější online hry a dovést Vás k originálnímu zdroji. Proto se všechny hry otevírají do nového okna a stránka zobrazená v tomto okně nemá již nic společného s námi. Může se tedy stát, že některý z odkazů časem přestane fungovat. Pokud tedy zjistíte, že Vám některé flash hry nefungují, dejte nám prosím vědět!

Spustili jsme nový portál, kde si můžete zahrát své oblíbené hry. A navíc přinášíme unikátní možnost přidávat online hry a podílet se tak na jeho rozvoji! Pro více informací navštivte http://online-hry.imbecil.cz.